תכנון משרדים

עוברים משרד או משפצים משרד קיים? מעוניינים לעצבו באופן מרשים ויעיל המשקף את ערכי החברה, ושיהיה נעים לעבוד בו? אם כן, כדאי שתפנו אלינו בחברת FIXMAN בהיותנו בעלי ניסיון רב בתכנון משרדים ובנייתם. זאת עבור מאות לקוחות מענפים שונים במשק, לרבות משרדים של עורכי דין, רואי חשבון, חברות סאטרט אפ והייטק ועוד מגוון בתי עסק וחברות פרטית וציבוריות. ניסיון זה בשילוב עם שיטות עבודה ייחודיות, צוות משובח ושיתופי פעולה עם מיטב אדריכלים, מעצבי הפנים והקבלנים, מבטיח יכולת גבוהה לתכנון ועיצוב משרד פרקטי ומתקדם אשר יתרום למיתוג החברה ותדמיתה. יתרה מכך, כל פרויקט תכנון משרדים שאנו לוקחים על עצמנו מבוצע במדויק בהתאם לתוכניות ותקנים קיימים, עם חומרי הגלם הטובים ביותר, ותוך עמידה בלוחות זמנים והגדרות תקציב, בזמינות מלאה לכל לקוח.

 

תכנון ועיצוב כל סוגי המשרדים בהתאמה אישית מלאה

חברתנו מתמחה בתכנון ובניית משרדים  בכל קנה מידה ועבור כל ענף במשק, באופן המותאם בשלמות לצרכי בית העסק ותדמיתו. ההתאמה ניכרת ביצירת סביבת עבודה יעילה, נוחה ומזמינה, ועמידה בציפיות והרצונות של כל לקוח. בנוסף, ניסיוננו והידע הרב שלנו בתחום מאפשר לנו לתכנן ולעצב משרדים מתקדמים וחכמים, המנצלים באופן מרבי שטח ונתונים קיימים.

 

הליך תכנון ובניית משרדים

על מנת לספק מענה שלם, יעיל ואיכותי עבור תכנון ובניית משרדים אנו עובדים עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ומספקים תוכנית אדריכלית מקצועית הכוללת גם את עיצוב פנים המשרד על כל פרטיו באופן התורם למיתוגו. בנוסף, אנו מכירים את כל דרישות החוק העדכניות ודואגים ליישמן בתוכניות המשרד, לשם קבלת היתרי בניה כמה שיותר מהר וללא עיכובים. כמו כן, על מנת להגיע לרמת ביצוע מקבילה לתוכניות אנו נעזרים באנשי מקצוע מעולים, הפועלים בתיאום מלא ושעבודתם זוכה לפיקוח צמוד בכל הליכי הפרויקט, משלב התכנון ועד לשלבי גימור סופיים.

 

תכנון נכון וחכם של משרדים

ייתכן ששכרתם שטח חדש למשרד ורכשתם עבורו את כל הציוד הנדרש. ואולם, אחרי מספר חודשים של פעילות רצופה המשרד מתחיל להראות כמו גיבוב אקראי של ערמות תיקים וציוד ממוחשב, וכבר אי אפשר להתעלם מחוסר הנוחות של עובדים ומבקרים. זאת עוד לפני שדובר על חזות נאה ומרשימה. על מנת להימנע ממצבים אלו יש צורך בתכנון נכון, חכם ומתקדם של המשרד כפי שחברתנו מספקת. התכנון מתחיל בהגדרה מחודשת של צרכי המשרד, הליכי העבודה הקיימים בו  ותדמיתו המבוקשת. הגדרה זו תאפשר לנו לתכנון ולבנות משרד חדש המאפשר תפקוד מרבי, פותר צרכי אחסון לטווח הארוך, מגדיל תפקוד ותפוקה, ומייצר סביבת עבודה יעילה שנעים ונוח לעבוד ולבקר בה.

 

הזמנת שירותי תכנון ובניית משרדים

להזמנת שירותי תכנון ובניית משרדים בהתאמה אישית מלאה,, צרו קשר עם . FIXMANבטלפון שמספרו 052-3231444. אנו נשמח להיפגש עמכם ולספק לכם מידע נוסף בנושא.