קבלני גמר

קבלני גמרים מהטובים במשק

לאחר בניית שלד או תוספות בנייה, עוברים לעבודות הגמר שאותן יש לבצע בקפידה שלב אחר שלב, ולכלול מערכות ותשתיות שונות של המבנה כמו אינסטלציה, חשמל, גז ותקשורת. לצד עבודות בנייה, בחברת FIXMAN תזכו לשירותי קבלני גמר הטובים ביותר, עם פעולות מתואמות במדויק בין קבלני משנה ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, תוך עמידה מלאה בלוחות זמנים ויעדים מבוקשים.

 

תפקיד קבלן גמר וחשיבותו

עבודות גמר הינן השלב האחרון בעבודות הבנייה, שלאחריהן המשרד או הבית מוכן למגורים. לשירותי קבלן גמרים כפי שחברתנו מספקת יש חשיבות מכרעת בהצלחת הפרויקט הבניה, בשל היותן מכתיבות את חזות הנכס ורמת התפקוד של מערכותיו. מדובר בשורה ארוכה של עבודות מורכבות ומקצועיות הנערכות מול בעל הנכס והאדריכל, הנדרשות בתוכנית עבודה מסודרת המנוהלת בהצלחה מול הגורמים המעורבים. חברתנו מחזיקה בידע וניסיון רב בכל הקשור לעבודות גמר, המבוצעות עם אנשי מקצוע מתחומים שונים שנבחרו בקפידה, לצד חומרי גלם איכותיים ועמידים במיוחד.

 

ביצוע כל סוגי עבודות הגמר

חברתנו מספקת את כל סוגי עבודות הגמר הנדרשות בפרויקטי בנייה, המבוצעות בסטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות, איכות ועמידות. עבודות אלו כוללות בין היתר:

 

  • תשתיות ומערכות – עבודות גמר מורכבות משורה ארוכה של מערכות ותשתיות שיש להתקין, לרוב תחת הריצוף או בתוך הקירות, ואשר רק אבזרי הקצה שלהן גלויים לעין. מדובר במערכות ותשתיות כדוגמת ברזים, אסלות, מערכות חשמל, מיזוג, תקשורת, גז, כיבוי אש וכו'. על כן, לרוב עבודות אלו מבוצעות בטרם ביצוע של עבודות יציקה וכן חיפוי קירות ורצפות.
  • חיפוי רצפות – עבודות הכוללות התקנת סוגים שונים של ריצוף כגון אבן, שיש ועד פרקטים ושטחים מקיר לקיר.
  • חיפוי קירות – נדרש בין היתר עבור המטבח וחדרי השירותים והאמבטיה.
  • מפתחים – התקנת דלתות, חלונות, משקופים, תריסים וויטרינות בכל רחבי הבית.
  • עבודות נגרות ואלומיניום – מגוון עבודות גמר כגון התקנת מטבחים, דלתות, חלונות, פרגולות ועוד.

 

לשירותי קבלן גמר

להזמנת שירותי קבלן גמר, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ בתחום, השאירו פרטיכם באתר החברה או צרו קשר עם פיקסמן בטלפון 052-3231444.