קבלנים תמ"א 38

פרויקט לחידוש המבנה

פרויקט תמ"א 38 הוא בעל חשיבות גדולה מאוד בארצנו, שכן הוא משפר לא רק את איכות החיים של האנשים המתגוררים בבניין, אלא גם את חזות הרחוב בו הוא מתבצע. מעבר לכך, לפרויקט חשיבות גדולה ביצירת מרחבי מגורים נוספים באמצעות בניית קומות נוספות עם דירות למכירה.

בהחלט מדובר בפרויקט שיש הרבה סיבות לבצע אותו, אך חשוב לזכור שמדובר בהליך בנייה גדול ומורכב שדורש קבלן מקצועי ובעל ניסיון, המכיר את העבודה על בוריה. אם כן, מציאת קבלן תמא 38 היא המשימה החשובה ביותר כאשר מעוניינים לבצע פרויקט כזה בבניין.

 

מציאת קבלן מקצועי

אז איך מוצאים קבלני תמ"א 38 מקצועיים שיבצעו עבודה ראויה וטובה? הנה כמה דברים שחשוב לדעת על כך:

  • ניסיון זה שם המשחק – בעבודות קבלנות, במיוחד בעבודות מורכבות של הפיכת מבנה ישן למבנה מחודש, מודרני ויפה המעניק איכות חיים גבוהה לדיירים, ניסיון הוא אולי הדבר החשוב ביותר. ניסיון של עבודות בתחום מקנה יכולת לקבלן תמא 38 לעמוד במשימותיו במגוון של מבנים השונים אחד מהשני באספקטים מגוונים. לכן, חשוב לבחור רק בקבלן מנוסה.
  • תיק עבודות – לקבלן טוב צריך להיות תיק עבודות שהוא יכול להראות לכם. כדאי לראות מהי רמת הגימור, מה התשתיות שהותקנו ומהו הסגנון העיצובי שמאפיין את הקבלן. כל אלו חשובים במיוחד כדי להבין טוב יותר לאיזה כיוון נושבת הרוח עם הקבלן שאתם בוחרים.

 

עבודות תמ"א 38 בחברת Fixman – עבודות בסטנדרט אחר

חברת Fixman עוסקת בבנייה ויכולה להעמיד לרשותכם קבלנים תמ"א 38. החברה מבצעת עבודות שיפוץ נרחבות עם דגש על כל פרט, מא' ועד ת' – החל מהתשתיות, דרך העסקת בעלי מקצוע מנוסים ועד מעקב אחר תוצאות.

רוצים ליהנות ממבנה משופץ ברמה הגבוהה ביותר? חייגו עכשיו 052-3231444 ונעמוד לרשותכם!