קבלן בניין רשום

לעבוד עם קבלן בניין רשום, מנוסה ואיכותי

נדרשים לעבודות בנייה או שיפוץ? חשוב שתבצעו אותן רק עם קבלן בניין רשום, מוכר ומומלץ. במילים אחרות, כדאי שתצרו קשר עם FIXMAN, חברה קבלנית רשומה שמאחוריה מאות פרויקטים פרטיים ומסחריים בסטנדרטים גבוהים ביותר של בנייה וגימור. החברה מתמחה בעבודות ביצוע, גמר, שיפוץ משרדים, תמ"א 38, פיתוח נדל"ן, ניהול פרויקטים ויזמות נדל"ן עבור לקוחות מענפים שונים במשק, לרבות משרדים של רואי חשבון, עורכי דין, חברות הייטק ועוד.

 

המשמעות של קבלן בניין רשום

קבלן בניין רשום המכונה גם קבלן שיפוצים רשום, מעיד על כך שאנו מוכרים על יד  משרד השיכון ורשומים במאגריו. רישום זה ניתן רק לקבלני בניין מנוסים הפועלים כבר מספר שנים בתחום. בנוסף לכך, הרישום מעיד על איכות חברתנו, על היותה רצינית ומוכרת, ושניתן לסמוך על כישוריה ושירותיה.

 

מגוון תחומי פעילות

חברתנו מספקת סל רחב ומעמיק של שירותי בנייה שונים, המבוססים על ידע וניסיון רב שנים בתחום ועל שיתוף פעולה עם מיטב האדריכלים, הקבלנים והמפקחים במשק. שירותי הקבלנות העיקריים של חברתנו כוללים:

  • עבודות בנייה – שירותינו מסופקים לכל שלבי הבנייה, מתכנון ועד גימור, עבור שלל סוגי פרויקטים ועם עבודה מול מגוון גורמים ואנשי מקצוע.
  • עבודות גמר – אנו מספקים עבודות גמר מקצועיות בדגש על משרדים, במחויבות לביצוע איכותי ומדויק, מותאם לתוכניות, ובתיאום ופיקוח מלאים מול קבלני משנה ואנשי מקצוע.
  • ניהול פרויקטים – לחברתנו ניסיון עשיר בניהול פרויקטים עבור לקוחות מהמגזר הפרטי והמסחרי כאחד. כל פרויקט מנוהל על ידינו עם פיקוח הדוק, עמידה בלוחות זמנים ותיאומים מלאים בין גורמים שונים.

 

חברה רשומה איכותית וערכית

מעבר להיותנו חברת קבלנות רשומה, אנו גם רואים עצמנו כגוף ערכי הפועל מתוך יושרה ואכפתיות, המעניק יחס אישי לכל לקוח ומחויב ללוחות זמנים. כל פרויקט בו או מעורבים מקבל את מלוא תשומת ליבנו, ובמהלכו אנו זמינים סביב השעון לצרכי לקוחותינו. בנוסף, אנו פועלים לפי דרישות התקנים, עם חומרי הגלם הטובים ביותר ועם פיקוח אישי, שוטף וצמוד לכל אורך שלבי הפרויקט.

 

לשירותי קבלן בניה מורשה

להזמנת שירותי קבלן שיפוצים ובנייה מורשה, ולקבלת עוד פרטים ומידע וייעוץ בתחום, השאירו פרטיכם באתר החברה או צרו קשר עם פיקסמן בטלפון 052-3231444.