חברות בניה מובילות

מה הופך חברת בנייה למובילה?

בישראל יש מספר חברות בניה מובילות, ששמן ידוע בכל בית, כמו לדוגמה אפריקה ישראל, גינדי, דמרי ועוד. כולנו מכירים את השמות האלו, אך מה עומד מאחורי חברות הבנייה המובילות?

ובכן, מדובר בשילוב של כמות הפרויקטים, איכותם ופרסום שכחלק ממנו הראייה של הפרויקטים בשטחים נרחבים ובמיקומים אסטרטגיים. כמובן שגם הכסף משחק פה תפקיד, כאשר לחברות בניה גדולות יש תקציבי עתק שמאפשרים להן להישאר ידועות ומפורסמות.

עם זאת, למרות שכולנו מכירים את השמות הגדולים של חברות בנייה בישראל, חשוב לזכור שעבור פרויקטים יוקרתיים בסגנונות ייחודיים ופחות עממיים, יכולות להיות חברות בנייה מובילות שמוכרות יותר דווקא למביני עניין מעולם הבנייה, כמו אדריכלים, מהנדסי בניין ויזמי בנייה המומחים בסגנון "בוטיק" יוקרתי יותר.

 

הובלה בבנייה מיוחדת

חברת Fixman היא בעלת שם ומוניטין רב בייזום וקבלנות פרויקטי בנייה בגישה ייחודית, צעירה, דינמית ומודרנית. החברה שמה דגש על מספר אלמנטים חשובים בעבודתה:

  • עיצוב מודרני בהתאמה אישית – כאחת מחברות הבנייה המובילות בתחום בניית הבוטיק וייזום פרויקטים עבור משרדים ולקוחות פרטיים, אנו שמים דגש רב על עיצוב ברמה הגבוהה ביותר. אנו מעסיקים אדריכלים בעלי שם בארץ ובעולם ובעלי מקצוע נוספים, שיחד דואגים לעיצוב בסטנדרט בינלאומי. לעומת חברות בנייה גדולות, אצלנו ניתן להשיג עיצוב בטעמכם האישי, עם גוון ייחודי.
  • איכות בניה בלתי מתפשרת – כחברה היוזמת פרויקטים בהתאמה אישית, אנו דואגים לאיכות בנייה גבוהה במיוחד, עם שימת דגש לחומרים הטובים ביותר וכמובן לבעלי המקצוע המנוסים ביותר. בחברות בניה גדולות לא תוכלו לקבל איכות כזו, מכיוון שהדגשים שם שונים.
  • לקוחות מפורסמים – סוג הלקוחות מעיד בצורה הטובה ביותר על רמת הבנייה. לקוחות רבים של משרדים מפורסמים כבר עבדו בעבר עם החברה שלנו, מה שהופך אותנו לשם דבר בחברות בניה מובילות בתחום הבניה שלנו בישראל. הלקוחות שלנו נהנים ממשרדים בעלי עיצוב פונקציונלי ונוח, באווירה צעירה.

 

אנחנו בחברת Fixman נשמח מאוד לייעץ לכם באשר לייזום פרויקטי בניה. בדרככם  לבחור חברות בנייה בישראל, אתם מוזמנים לבדוק מה יש לנו להציע: חייגו עכשיו 052-3231444 ותיהנו מפרויקט ייחודי ואיכותי באמת!