שירותי החברה

עבודות גמר

חברת FIXMAN עוסקת בעבודות גמר עם התמחות ייחודית במשרדים. אנו מחויבים לעבודה מדויקת ואיכותית ללא פשרות ובהתאם לתכנון ולסיכומים
עם הלקוח, המפקח והאדריכל. זאת תוך תיאום בשטח עם כל בעלי המקצוע וקבלני המשנה, פיקוח הדוק ודאגה להתנהלות לפי התכנון בכל שלבי הביצוע.

קרא עוד

ניהול פרויקטים

חברת FIXMAN ביצעה מאות פרויקטים בתחום המסחרי והפרטי. ניהול פרויקט עבורנו הוא כמו הרכבת פאזל ענקי. הניהול שלנו בשטח הוא בגישה אחרת, המאפשרת פיקוח הדוק באתר ודיווח ללקוח תוך שמירה על לוחות זמנים, שיתוף פעולה מיטבי בין כל הגורמים בשטח וסיום נקי ואיכותי.

קרא עוד

בנייה

חברת FIXMAN מאמינה כי תהליך בנייה, בין אם מדובר בבית מגורים, בניין משרדים או בנייה רוויה הוא תהליך מסובך המורכב משלבים רבים, ודורש בעלי מקצוע רבים ושונים אשר צריכים לעבוד בתיאום ובשיתוף פעולה צמוד. החברה פועלת בכל שלבי הבנייה החל משלב התכנון ועד קבלת מפתח.

קרא עוד

יזמות ופיתוח

חברת FIXMAN עוסקת גם בזיהוי ההזדמנויות בישראל ובחו"ל בפרויקטים של פיתוח נכסים בשוק המקומי והבינלאומי שהם בעלי פוטנציאל רווחי גבוה. החברה פועלת ומעוניינת באיתור הזדמנויות נדל"ן, בבחירת שותפים עסקיים מתאימים, בהובלת תהליכי העיצוב והבנייה עד להשלמת התהליך.

קרא עוד