חברות ניהול פרויקטים בבניה

יש בשוק הרבה חברות ניהול פרויקטים בבניה אך רק מעטות מהן מסוגלות להציג את הנתונים של FIXMAN. אנו חברה קבלנית רשומה המתמחה ביזמות, פיתוח וניהול פרויקטי בניה ונדל"ן עבור צרכים מסחריים ופרטיים, עם דגש מיוחד על תחום המשרדים. מדובר בחברה מנוסה, מתקדמת ומובילה בתחום ניהול פרויקטים הדוגלת בערכי יושרה ופתיחות, אשר מאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. על לקוחותינו נמנים בין היתר חברות סטארט אפ, היי טק, משרדי רואי חשבון ועורכי דין, לקוחות פרטיים ועוד מגוון חברות ציבוריות ופרטיות.

 

שירות אמין ומתקדם

FIXMAN היא חברה לניהול פרויקטים המעניקה שירותי פיקוח וניהול ברמות ביצוע וגימור גבוהות ביותר. החברה פועלת באופן מדויק בהתאם להסכמים, תוכניות אדריכליות ותכנון מקדים. למימוש היעד אנו פועלים עם אדריכלים, מעצבי פנים, מפקחים וקבלנים הטובים ביותר בארץ, ונעזרים רק בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק. זאת לצד שיטות עבודה ייחודיות ויעילות מותאמות לתקנים, המאפשרות לנו להתמודד בהצלחה עם כל אתגר וכל סגנון עבודה מבוקש. איכויות אלו גם באות לידי ביטוי במתן מלוא תשומת הלב הנדרשת ללקוח ולפרויקט, הקפדה על לוחות זמנים בכל השלבים, ובהיותנו זמינים ללקוחותינו סביב השעון שבעה ימים בשבוע 24 שעות ביממה.

 

יחס אישי ואכפתי

אנו מקדישים לפרויקט בניה בכל גודל וקנה מידה את מלוא משאבנו ומרצנו, מתוך רצון להעניק ללקוחותינו הליך פורה ויעיל ותוצאות טובות ביותר. כל לקוח של חברתנו זוכה לליווי ויחס אישי הניכר בהקשבה והיענות מדויקת לצרכיו ורצונותיו, באמצעות פתרונות מתקדמים ויעלים החוסכים כסף וזמן יקר. יתרה מכך, כל פרויקט מפוקח באופן אישי, שוטף ויומיומי על ידי מנהל החברה.

 

יכולות גבוהות לניהול פרויקטים

לחברתנו יכולות גבוהות מאוד בניהול פרויקטים, הנשענות על מאות פרויקטים שניהלנו בעבר לצרכים פרטיים ומסחריים כאחד. יכולותינו ניכרות בשיטות מתקדמות וייחודיות המאפשרות לנו לפקח באופן הדוק אחר העבודות באתר הבניה, בדגש על הצמדות ללוחות זמנים ועל דיווח שוטף ללקוח אודות המצב וההתקדמות. כמו כן, אנו מבצעים כל הליך בנייה משלב תכנון ועד קבלת מפתח עם קבלני משנה ואנשי מקצוע מהשורה ראשונה, המתנהלים ברמת תיאום גבוהה ועם שיתופי פעולה מלאים בניהם. כל זאת תוך הקפדה על רמות ביצוע וגימור מעולות העונות במדויק לצרכי הפרויקט ולרצונות הלקוח.

 

הזמנת שירותי ניהול פרויקטים

להזמנת שירותי ניהול פרויקטים מדויקים ומתקדמים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, צרו קשר עם חברת FIXMAN בטלפון 052-3231444. פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים.